حبوبات الیزا
خانه / لوبیا / لوبیا الیزا / لیست قیمت هر نوع لوبیا چیتی ایرانی

لیست قیمت هر نوع لوبیا چیتی ایرانی

لیست قیمت بهترین لوبیا چیتی ایرانی در جدول زیر قید شده است. بهترین انواع لوبیا چیتی ایران شامل لوبیای چیتی خمین، زنجان، لرستان و شیراز در بازرگانی الیزا با قیمتی مقرون به مصرفه به فروش می رسد. جهت دریافت قیمت و یا خرید هر نوع لوبیا چیتی ایران مطلب زیر را مطالعه نمایید.

در این مطلب به انواع لوبیا چیتی ایرانی، بهترین نوع آن، قیمت لوبیا چیتی ایرانی و فرق آن با لوبیای خارجی اشاره خواهیم داشت.

انواع لوبیا چیتی ایرانی

لوبیا چیتی ایران در توابع شهرها و روستاهای زیادی کشت می شود. اما عمده تولید لوبیا چیتی در استان های زیر می باشد:

  • لوبیا چیتی استان مرکزی
  • لوبیا چیتی استان فارس
  • لوبیا چیتی استان لرستان
  • لوبیا چیتی استان زنجان

قیمت لوبیا چیتی خمینبهترین لوبیا چیتی ایرانی

همانطور که در قسمت بالا اشاره شد در بازار چند نوع لوبیا چیتی ایران موجود است که بهترین نوع آن چیتی خمین میباشد. شهرستان خمین واقع در استان مرکزی سرآمد همه شهرهای دیگر در تولید لوبیا است که موفق شده با استفاده از دانش روز کشاورزی انواع لوبیا چیتی ایرانی را با مرغوبیت فوق العاده به مرحله تولید برساند.

هر ساله شاهد کشت و برداشت زیادی از انواع لوبیا در خمین هستیم. این لوبیا در کارگاه های این منطقه تمیز و یکدست و بسته بندی شده و بصورت فله راهی بازار حبوبات ایران در شهرهای مختلف می شود. ویژگی های منحصر به فرد لوبیا چیتی ایرانی خمین موجب استقبال خریداران خارجی نیز شده است. بطوریکه ما هر ساله شاهد عدم پاسخگویی به نیاز خریداران خارجی به دلیل عدم تامین این بار هستیم.

بنابراین می توان از لوبیا چیتی خمین به عنوان بهترین لوبیا چیتی ایرانی نام برد. هر چند لوبیا چیتی مناطق دیگر نیز در اکثر مواقع مرغوب و باکیفیت است، اما لوبیا خمین شناخته شده تر در میان ایرانیان است. بطورکلی لوبیا چیتی ایران با دارا بودن ویژگی های زیر، بهترین محسوب می شود:

  • لوبیا عاری از ضایعات سنگ و چوب و دانه های شکسته باشد.
  • لوبیا از نظر سایز یکدست باشد.
  • کیفیت و زمان پخت خوبی داشته باشد.

لوبیا چیتی زنجانقیمت لوبیا چیتی ایرانی

لوبیا چیتی ها معمولا بصورت بوجاری و دستچین موجود میباشند که در بازار هرچه بار عرضه شده دارای ناخالصی و ضایعات کمتر باشد مسلما خرید بهتری خواهد داشت. البته محل بارگیری هم در تعیین قیمت لوبیا چیتی ایرانی موثر خواهد بود.
چون عرف بازار این است که یا از انبار بارگیری شود یا در محل خاصی. به همین دلیل اگر در این دو نقطه لوبیا چیتی را خرید کنید، بارگیری رایگان است اما اگر در آدرس تعیین شده از سوی شما بار تحویلتان داده شود، باید هزینه باربری را خودتان پرداخت کنید که همه خریداران به عرف بازار واقف هستند و نیازی به توضیح نمیباشد.
لیست قیمت ها به دلیل تغییرات روزانه بصورت ثابت منتشر نمیشوند، به همین خاطر هنگام خرید لوبیا چیتی باید نرخ روز را از فروشندگان سوال کنید تا در صورت تمایل به خرید، بار را تحویل بگیرید.

هر نوع لوبیا چیتی ایرانی از طریق فروشگاه اینترنتی حبوبات عرضه میشود. برای خرید لوبیا چیتی خمین میتوانید ابتدا لیست قیمت به روز را از این مرکز دریافت نمایید.

قیمت عمده حبوباتفرق لوبیا چیتی ایرانی و خارجی

لوبیا چیتی ایران نسبت به نمونه های خارجی از کیفیت بالاتری برخوردار میباشد. بطور کلی حبوبات ایرانی از نظر کیفیت بسیار مناسب هستند بطوریکه به عنوان بار صادراتی نیز محسوب می شود. لوبیا چیتی ایران نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

لوبیا چیتی خارجی از کشورهای مختلف و با کیفیت های مختلف وارد می گردد. نمی توان گفت در تمامی موارد چیتی ایران از چیتی خارجی باکیفیت تر است. ولی غالبا در اکثر مواقع همینطور است.

فرق لوبیا چیتی ایرانی با خارجی می تواند موارد زیر باشد:

  • بار ایرانی زمان پخت مناسبی دارد. نه زودپز است و نه دیرپز.
  • بهترین لوبیا چیتی ایران در زمان پخت له نمی شود.

جهت دریافت لیست قیمت و یا خرید هر نوع لوبیا می توان با بازرگانی حبوبات الیزا در تماس بود.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت لوبیا چیتی فله ای

خرید لوبیا چیتی بصورت حضوری و اینترنتی

خرید لوبیا چیتی بصورت حضوری و اینترنتی در بازار این روزها، سبب شده تا هر …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا