حبوبات الیزا
خانه / حبوبات / بازار داغ صادرات حبوبات مرغوب ایرانی

بازار داغ صادرات حبوبات مرغوب ایرانی

بازار داغ صادرات حبوبات چه خبر؟در بین صادرات محصولات ایرانی، بازار داغ صادرات حبوبات مرغوب ایرانی به کدام کشور های خارجی رونق بیشتری دارد و با استقبال مواجه است؟نخود از جمله حبوباتی است که سالانه مقادیر زیادی از آن به این کشور ها صادرات می شود و سود زیادی را حاصل می کند.

بازار داغ صادرات حبوبات

بازار داغ صادرات حبوبات

با توجه به کشت و تولید انواع حبوبات در ایران، امروزه صادرات بسیاری از انها به کشور های همسایه از جمله عراق، افغانستان و پاکستان رونق گرفته است. علاوه بر صادرات این مواد واردات بخشی از آنها هم در داخل کشور مرسوم است.

ایران به عنوان کشوری که اقلیم مناسبی برای کشت انواع حبوبات دارد مورد توجه بیشتر قرار گرفته است. حبوبات در واقع نوعی گیاه هستند و از مواد خوراکی اصلی در سفره های ایرانی است.

حبوبات مرغوب ایرانی

امروزه ایران با داشتن آب و هوای مناسب برای کشت انواع حبوبات از مورد توجه قرار گرفته است.

یکی از مهم ترین قطب های کشت این محصولات منطقه دلفان در استان لرستان است. عمده محصولات کشتی در این منطقه حبوبات و همچنین غلات است. نخود از مهمترین حبوبات قابل کشت است و سالانه بیش از ۳۵ هزار تن از این ماده غذایی برداشت می شود.

واردات حبوبات درجه یک و مرغوب

علاوه بر صادرات برخی از حبوبات کشتی در داخل، این محصولات از برخی کشورها هم واردات می شوند. عمده محصولات وارداتی عدس، لوبیا و در صورت کمبود کشت نخود می باشد. کشور های وارداتی برای این سه نوع حبوب عبارتند از:

کانادا
چین
ترکیه
روسیه
استرالیا

و همچنین برخی دیگر از کشور ها که واردات حبوبات رو انجام می دهند.

خرید و فروش حبوبات مرغوب

بازار داغ صادرات حبوبات

همانطور که می دانید خرید و فروش حبوبات به دو دسته حضوری و آنلاین انجام میشود. سفارش اینترنتی این محصول به نظر امری ساده تر و مقرون به صرفه تر می آید.

سایت های معتبر آنلاین با در دست داشتن اعتماد مشتریان خود هر روزه این محصول را به فروش می رسانند.

توجه داشته باشید که حبوبات هم نوع مرغوب و نامرغوب دارند و هنگام خرید باید به شکل ظاهری، رنگ و نوع بسته بندی ان دقت کافی داشته باشید.

برند کارخانه های بسته بندی حبوبات زیادی نیز در سراسر کشور وجود دارند. کیفیت هر کدام از این حبوبات به برند ان بستگی دارد. هرچه برند ی در بازار به نام تر و فروش بیشتری داشته باشد قطعا از کیفیت بالاتری برخوردار است.

هم اکنون خرید و فروش حبوبات متنوع از طریق سایت ما انجام می شود. با در نظر داشتن اطلاعاتی که در اختیارتان قرار داده شد می توانید خرید مرغوب و با صرفه ای را انجام دهید.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر مرکزی قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین حبوبات همدان

فروش بهترین حبوبات همدان به صورت عمده

فروش بهترین حبوبات همدان به صورت عمده چگونه است؟ همدان از جمله شهرهای فعال در …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات الیزا